Načítám Akce

« Všechny Akce

• akce již proběhla.

Světový den dárců krve v Pevnosti poznání

14. června | 15:00 - 19:00

Poděkovat stávajícím dárcům krve za jejich pomoc pří záchraně lidských životů a případně oslovit dárce nové. To je cílem Světového dne dárců krve, který připadá na pátek 14. června. Každoročně si tento svátek připomíná i Transfuzní oddělení Fakultní nemocnice Olomouc. Letos budou pozváni především již registrovaní dárci a jejich děti. Mohou však přivést i blízké, kteří o dárcovství uvažují. Motto letošního ročníku zní „Bezpečná krev pro všechny“.

K dispozici bude areál olomoucké Pevnosti poznání. Příchozí budou moci nahlédnout do sanitky, policejního a hasičského auta. Zástupci Českého červeného kříže budou prezentovat zásady první pomoci, vlastní stan rozloží i Transfuzní oddělení FN Olomouc, ve stanu Revírní bratrské zdravotní pojišťovny si lze nechat změřit cévní věk.

Omlouváme se, ale kapacita akce je již naplněna!

POZVÁNKA

Datum: