Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

• akce již proběhla.

Robin Hood

7.1.2020 | 19:00 - 21:30

Legenda o nejslavnějším lidovém hrdinovi všech dob poprvé na scéně Moravského divadla Olomouc. Anglie na přelomu 12. a 13. století za vlády krále Richarda Lví Srdce nebyla zrovna přívětivým místem k životu. To poznal i šlechtic Robert z Locksley, když se po návratu z křižáckých výprav dozvěděl, že ho princ Jan za pomoci šerifa z Nottinghamu připravil o veškerý majetek. Odešel proto do Sherwoodského lesa, kde společně s Malým Johnem a dalšími uprchlíky začal okrádat bohaté šlechtice a uloupené zlato rozdával chudým. Zbojníci ho jmenovali svým vůdcem a začali mu říkat Robin Hood… Zrodil se tak mýtický příběh, který se dočkal už desítek literárních, filmových i divadelních zpracování. V našem případě se o jeho převyprávění postarají Roman Vencl a Michaela Doleželová, takže se můžete těšit na takovou porci humoru, že jí i anglické dějiny budou malé.

Výdej vstupenek: středa 18. 12. 2019 a pondělí 6. 1. 2020 od 11 do 13 hodin v předsálí jídelny.

Více o představení ZDE

Osobní číslo *