Načítám Akce

« Všechny Akce

• akce již proběhla.

Odborný seminář „Infekce v ráně“

27. listopadu | 13:00 - 16:00

Lékařům a nelékařským zdravotnickým pracovníkům je určen odborný seminář „Infekce v ráně“, který se koná v úterý 27. listopadu od 13 do 16 hodin v posluchárně II. interní kliniky – gastroenterologické a geriatrické. Odborným garantem akce je cévní chirurg, renomovaný odborník na léčbu ran MUDr. Jan Stryja, Ph.D. „Seminář s panem doktorem Stryjou pořádáme již potřetí. Jeho prezentace a přednášky bývají pokaždé atraktivní a především velmi užitečné pro praxi,“ zdůraznila Mgr. Adéla Kolková, vedoucí Oddělení ošetřovatelství Odbor hlavní sestry FN Olomouc. O odborných kvalitách MUDr. Stryji vypovídá i fakt, že je členem výboru České společnosti pro léčbu rány, členem European Wound Management Association (EWMA) a odborným garantem akreditovaného kvalifikačního kurzu pro nelékařské pracovníky: Kurz ošetřování ran a kožních defektů metodou vlhkého hojení.

INFEKCE V RÁNĚ / 27. 11. 2018, 13 – 16 hod.
Posluchárna v novostavbě 2IK a GER (suterén)

PROGRAM:

• Úvod / Farmakoekonomika léčby ran a infekcí v místě operačního výkonu (SSI)
  • Klinická definice SSI, problematika dohledu a hlášení SSI
  • Mikrobiologická diagnostika