Načítám Akce

Kardiologická ROAD SHOW I. IK FNOL 2018 – Vyškov

25. října | 16:00 - 19:00

Vážení,

dovolujeme si Vás pozvat na Kardiologickou Road show Fakultní nemocnice Olomouc – Novinky v kardiologii, která se koná 25. října 2018 od 16.00 hodin ve Vyškově, v Hotelu Selský Dvůr.

Odborný program je věnován internistům, praktickým lékařům, kardiologům a všem zájemcům o novinky v oboru kardiologie.

Pevně věříme, že Vás odborný  program i osobní setkání zaujme a přispěje tak ke zlepšení vzájemné komunikace  a péče o naše společné pacienty.

Těšíme se na Vaši účast.

prof. MUDr. Miloš Táborský, CSc., FESC, FACC, MBA

přednosta I. interní kliniky – kardiologické FN Olomouc

doc. MUDr.  Petr Heinc, Ph.D., FESC

zástupce přednosty pro léčebnou péči I. interní kliniky – kardiologické FN Olomouc

Pozvánka ke stažení

Titul(y) před jménem

Jméno *

Příjmení *

Titul(y) za jménem

Pracoviště *

Telefon *

Ochrana proti spamu *
captcha

Jsem si vědom, že vyplněním registračního formuláře poskytuji správci údajů své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu tj. zajištění služby.

Datum:
25. října