Načítám Akce

• akce již proběhla.

Den dětí 2019

6. června | 14:00 - 19:00

Při příležitosti Mezinárodního dne dětí pořádá Fakultní nemocnice Olomouc již tradičně zábavné odpoledne pro děti zaměstnanců. Letošní Dětský den bude ve čtvrtek 6. června hostit ZOO Olomouc na Svatém Kopečku. Program plný zábavy a soutěží vypukne ve 14 hodin a je plánovaný až do 19 hodin. „O místu konání rozhodli sami zaměstnanci už vloni. V loňské anketě totiž vybrali olomoucký aquapark a vzhledem k tomu, že výsledky hlasování byly velmi těsné, avizovali jsme, že letos přijde na řadu zoologická zahrada,“ vysvětlila vedoucí Odboru marketingu FN Olomouc Ing. Veronika Jeřábková.

Pro děti je připraven zábavný animační program plný her a soutěží. Kromě prohlídky zoologické zahrady se mohou děti zúčastnit zábavně naučné stezky nebo projet zoo safari vláčkem. Akce se může zúčastnit celkem 450 dětí. Z kapacitních důvodů umožňujeme účast vždy jednoho dospělého na jedno nahlášené dítě. Odkaz na registrační formulář na dětský den bude k dispozici na intranetu FN Olomouc od pondělí 13. května 2019. V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici na marketing@fnol.cz, telefon 730 167 464.

Děkujeme za přízeň a přejeme Vám krásný zážitek.

Organizační tým Odboru marketingu FN Olomouc

Registrace ukončena. Kapacita Dne dětí naplněna.

Datum:
6. června