Komunikace a marketing Fakultní nemocnice Olomouc

• akce již proběhla.

Daruj krev s Novorozeneckým oddělením FN Olomouc

13.11.2019 | 8:00 - 17:00

Chystáte se k nám poprvé? Máte strach, že se vám může udělat špatně? Stačí málo, nepodcenit přípravu. Důležitá je snídaně! Doporučujeme rohlík s marmeládou, chleba s medem, ovoce, přesnídávku, piškoty. Můžete kávu, ale bez mléka a celkově se ráno vyhněte mléčným a tučným věcem. Důležité je také dodržovat pitný režim, vhodná je např. Poděbradka Prolinie. Jinak vám k odběru bude stačit občanský průkaz, kartička zdravotní pojišťovny a hlavně dobrá nálada.

V případě dotazů na zdravotní stav se obraťte přímo na transfuzní oddělení krevjedar@fnol.cz.

Budeme se těšit

Jméno a příjmení *

Telefon *

Datum narození *

Daroval/a jste již někdy krev v Transfuzním oddělení FN Olomouc? *

Rezervujte si čas darování: *

Ochrana proti spamu *
    captcha

Jsem si vědom, že vyplněním registračního formuláře poskytuji správci údajů své osobní údaje, které bude správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu tj. zajištění služby.

Datum:
    13.11.2019